Бінокль Vanguard Vesta Compact 8x21 WP
Фото 19 |
Vanguard Vesta Compact 8x21 WP
Тип:універсальний
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:21 мм
Поле зору на 1 км:124 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BK-7
Вага:195 г
Всі характеристики
Характеристики Vesta Compact 8x21 WP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vanguard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vanguard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vanguard Vesta Compact 8x21 WP
Усі ціни 53 →Бінокль Vanguard Vesta Compact 8x21 Wp White Pearl (Vesta 8210 WP) | 2 706 грн. |
Бинокль Vanguard Vesta Compact 8x21 Wp White Pearl (Vesta 8210 WP) | 2 706 грн. |
Бінокль Vanguard Vesta Compact 8x21 WP White Pearl | 2 706 грн. |
Бинокль Vanguard Vesta Compact 8x21 WP Champagne (DAS301036) | 2 706 грн. |
Бінокль Vanguard Vesta Compact 8x21 WP White Pearl (Vesta 8210 WP), Белый | 2 706 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →