Автоакумулятор Varta Black Dynamic 570144064 (570 144 064)
Відео 4 | від 3 393 до 4 504 грн. Порівняти ціни 8 →Призначення:авто Ємність:70 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:640 A |
Модифікації Varta Black Dynamic 11
Характеристики
Varta 570144064 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Varta Black Dynamic 570144064
Сортувати
Аккумулятор 70Ah-12v VARTA BLD (E9) (278x175x175), R, EN640 570 144 064 | 3 576 грн. |
VARTA 5701440643122 | 3 393 грн. |
Батарея акумуляторна \"Black Dynamic\", 12в 70а/год 5701 | 4 504 грн. |
Автомобільний акумулятор Varta Black Dynamic 70 А Єв (-/+) E9 (640EN) (570 | 3 477 грн. |
Акумулятор VARTA BLACK DYNAMIC 70Ah, EN 640, правий + 278 x 175 x 175 (570 | 3 800 грн. |
Акумулятор VARTA BLACK DYNAMIC 70Ah, EN 640, правий "+" 278 x 175 x 175 (Д | 4 000 грн. |
Акумулятор VARTA BLACK DYNAMIC 70Ah, EN 640, правий "+" 278 x 175 x 175 (Д | 3 571 грн. |
Батарея акумуляторна Varta Black Dynamic 12В 70Аг 640A(EN) R+(570144064) п | 4 123 грн. |
Закрити
0 3 0 2 |
Авто Пежо 307 SW 2007 г.в. Пробег 135 тыс.км. Аккумулятор родной Varta L2 400/640 (EN). За 8 лет ни разу не снимался с машины, не заряжался зарядным устройством. Во дворе ноябрь 15 г. После 3-х недельного простоя аккумулятор подсел. После полной зарядки ЗУ пока держится. Повезло с аккумулятором! не обноружены користуюся Varta Black Dynamic місяць і більше |
после полной зарядки ничего не держит, даже не может дизель 1,9 крутнуть не дорогой сдох через полтора года користуюся Varta Black Dynamic місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо