Зарядка для акумуляторної батарейки Varta Multi Charger 57659 (57659)
Фото 6 |
Varta Multi Charger 57659 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Multi Charger 57659
Усі ціни 10 →Varta Multi Charger (57659101401) | 1 149 грн. |
Varta Multi Charger (57659101401) | 1 149 грн. |
Зарядний пристрій VARTA Multi Charger для АА/ААА акумуляторів (57659101401 | 1 149 грн. |
Varta Multi Charger (57659101401) MultiCharger(57659101401) | 3 049 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →