Зарядка для акумуляторної батарейки Varta Mini Charger 57646
Фото 4 |
Varta Mini Charger 57646 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Mini Charger 57646
Усі ціни 7 →Varta Varta Mini Charger empty (57646101401) | 535 грн. |
Зарядное устройство VARTA Mini Charger empty 57646101401 | 462 грн. |
Зарядное устройство VARTA Mini Charger empty (57646101401) | 456 грн. |
Varta Mini Charger empty ERC57646101401 | 499 грн. |
Зарядний пристрій для акумуляторів Varta Mini Charger empty (57646101401) | 596 грн. |
Зарядний пристрій для акумуляторів Varta Mini Charger empty (57646101401) | 543 грн. |
Зарядний пристрій для акумуляторів Varta Mini Charger empty (57646101401) | 605 грн. |
anonim
25 жовтня 2018, 21:35
Как узнать что батарей зарядились ? #
У меня Varta mini charger type 57646, поставил на зарядку новые батареи , загорелся индикатор синиго цвета , прошло 16 часов , цвет не меняется , как узнать что батарей зарядились ? Должен ли цвет индикатора поменяться ?
Модифікація моделі:
- Модель Mini Charger — поставляється без акумуляторів
- Модель Mini Charger + 2xAA 2100 mAh — в комплекті йдуть 2xAA 2100 mAh
- Модель Mini Charger + 2xAA 2400 mAh — в комплекті йдуть 2xAA 2400 mAh
Модификації Varta Mini Charger 57646
Ціни на Varta Mini Charger 57646 |
---|---|---|---|---|
Varta Mini Charger + 2xAAA 800 mAh | від 849 грн. | 1 пропозиція | ||
Varta Mini Charger 57646 | від 456 грн. | 7 пропозицій | ||
Varta Mini Charger 57646 + 2xAA 2100 mAh | від 449 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →