Зарядка для акумуляторної батарейки Varta Mini Charger 57656
Фото 4 |
Varta Mini Charger 57656 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Mini Charger 57656
Varta Mini Charger (57656101401) 99-00009608 | 559 грн. |
Зарядний пристрій Varta Mini Charger Білий (57656101401) | 766 грн. |
Зарядний пристрій VARTA Mini Charger для АА/ААА акумуляторів (57656101401) | 788 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →