Коліматорний приціл Vector Optics Scrapper 1x29 (SCRD-47)
Відео 1Фото 9 |
Vector Optics Scrapper 1x29
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:29 мм
Безперервна робота:до 50000 год
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:80 мм
У комплекті дві бази кріплення - висока (райзер) зі скелетним корпусом та низька.
Всі характеристики
Характеристики Scrapper 1x29
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Scrapper 1x29
Усі ціни 15 →Коллиматорный прицел Vector Optics Кол. Scrapper 1x29, Red Dot 2 MOA, Креп | 6 440 грн. |
Приціл Vector Optics Scrapper 1х29 2МОА Weaver/Picatinny (SCRD-47Q) | 6 440 грн. |
Прицел Vector Optics Scrapper 1х29 2МОА Weaver/Picatinny (SCRD-47Q) SCRD-4 | 6 228 грн. |
Коліматорний приціл Vector Optics Scrapper 1х29 2МОА Weaver/Picatinny (SCR | 6 440 грн. |
Vector Optics Коліматорний приціл Vector Optics Scrapper 1х29 2МОА Weaver/ | 6 440 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди