Приціл Vector Optics Zalem 4-48x65SFP (SCOL-25)
Фото 9 |
Vector Optics Zalem 4-48x65SFP
Тип:оптичний
Кратність збільшення:4 – 48 x
Діаметр об'єктива:65 мм
Поле зору на 100 м:8.9 – 0.8 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:435 мм
Всі характеристики
Характеристики Zalem 4-48x65SFP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Zalem 4-48x65SFP
Усі ціни 10 →SCOL-25 Приціл оптичний Vector Optics Zalem 4-48x65SFP 35mm | 26 760 грн. |
Оптический прицел Vector Optics Zalem 4-48x65 SFP 35mm (SCOL-25) | 27 429 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Zalem 4-48x65SFP 35mm (SCOL-25) | 27 429 грн. |
Оптический прицел Vector Optics Zalem 4-48x65SFP 35mm (SCOL-25) SCOL-25 | 26 750 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Zalem 4-48x65SFP 35mm (SCOL-25) SCOL-25 | 27 429 грн. |
ще 5 пропозицій