Коліматорний приціл Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 3MOA (SCRD-36)
Відео 3Фото 11 |
Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 3MOA
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:26 мм
Безперервна робота:до 50000 год
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:50 мм
Всі характеристики
Характеристики Frenzy-X 1x22x26 3MOA
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 3MOA
Усі ціни 7 →SCRD-36 Приціл коліматорний Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS RD 3MOA | 6 560 грн. |
Прицел коллиматорный Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS RD 3MOA SCRD-36 | 6 724 грн. |
Коллиматорный прицел Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS RD 3MOA (SCRD-36) | 6 545 грн. |
Коліматорний приціл Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS RD 3MOA (SCRD-36) S | 6 724 грн. |
Vector Optics Коліматорний приціл Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS RD 3M | 6 724 грн. |
Коліматор Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS RD 3MOA SCRD-36 | 6 724 грн. |
Приціл коліматорний Vector Optics Frenzy-X 1x22x26 MOS RD 3MOA (SCRD-36) | 8 051 грн. |
Відеоогляди