Коліматорний приціл Vector Optics Optics Frenzy AUT 1x26 3MOA
Фото 6 |
Vector Optics Optics Frenzy AUT 1x26 3MOA
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:26 мм
Безперервна робота:до 20000 год
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Всі характеристики
Характеристики Optics Frenzy AUT 1x26 3MOA
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Optics Frenzy AUT 1x26 3MOA
Усі ціни 10 →SCRD-37 Приціл коліматорний Vector Optics Frenzy AUT 1x22x26 3MOA Red Dot | 6 560 грн. |
Прицел коллиматорный Vector Optics Frenzy AUT 1x26 3MOA SCRD-37 | 6 724 грн. |
Приціл Vector Optics Frenzy AUT 1x22x26 3MOA Red Dot (SCRD-37) | 6 724 грн. |
Прицел Vector Optics Frenzy AUT 1x22x26 3MOA Red Dot (SCRD-37) SCRD-37 | 6 090 грн. |
Коліматорний приціл Vector Optics Frenzy AUT 1x22x26 3MOA Red Dot (SCRD-37 | 6 724 грн. |
ще 5 пропозицій