Коліматорний приціл Vector Optics Victoptics 1x35 (RDSL05)
Відео 2Фото 8 |
Vector Optics Victoptics 1x35
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:35 мм
Поле зору на 100 м:21.7 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:110 мм
Всі характеристики
Характеристики Victoptics 1x35
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Victoptics 1x35
Усі ціни 6 →RDSL05 Приціл коліматорний Vector Optics 1x35 Red-Green | 2 000 грн. |
Прицел коллиматорный VictOptics 1x35 Red-Green RDSL05 | 2 050 грн. |
Коллиматорный прицел Vector Optics 1x35 Red-Green (RDSL05) RDSL05 | 2 050 грн. |
Коліматорний приціл Vector Optics 1x35 Red-Green (RDSL05) RDSL05 | 2 050 грн. |
Vector Optics Коліматорний приціл Vector Optics 1x35 Red-Green (RDSL05) RD | 2 050 грн. |
Приціл коліматорний VictOptics 1x35 Red-Green RDSL05 | 2 000 грн. |
Відеоогляди