USB-хаб Veggieg TC02
Фото 3 |
Veggieg TC02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veggieg TC02
Хаб-конвертор VEGGIEG Type-C (папа) на VGA(мама) + HDMI(мама), 10 см, Silv | 676 грн. |
VEGGIEG TC02 USB Type C (тато) - HDMI (мама) VGA (мама) Silver 1992 | 769 грн. |
Адаптер VEGGIEG USB-C - HDMI/VGA 0.1м White (TC02) | 1 201 грн. |
Перехідник-конвертер VEGGIEG TC02 Type-C (male) - VGA/HDMI (female) 10cm, | 1 038 грн. |
Хаб-конвертор VEGGIEG Type-C (тато) на VGA(мама) + HDMI(мама), 10 см, Silv | 830 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →