USB-хаб Veggieg TC04
Veggieg TC04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veggieg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veggieg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veggieg TC04
Усі ціни 6 →Хаб-конвертор VEGGIEG TC04 Type-C (папа) на Type-C(мама) + USB3.0*2(мама) | 879 грн. |
VEGGIEG Хаб-конвертор TC04 Type-C (папа) на Type-C(мама) + USB3.0*2(мама) | 799 грн. |
Хаб-конвертор VEGGIEG TC04 Type-C (тато) на Type-C (мама) + USB3.0 * 2 (ма | 791 грн. |
Порт-реплікатор VEGGIEG USB-C to USB3.0x2/HDMI/PD Silver (TC04) | 1 187 грн. |
Хаб-конвертор VEGGIEG TC04 Type-C - 2xUSB 3.0/Type-C/HDMI | 1 188 грн. |
Хаб-конвертор VEGGIEG TC04 Type-C (тато) на Type-C (мама) + USB3.0 * 2 (ма | 950 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →