Бойлер VENTOLUX EWH 80 DBS
VENTOLUX EWH 80 DBS |
|
Енергоефективний накопичувальний водонагрівач об'ємом 80 л з електронною системою управління, LED-індикатором температури та двома ТЕНами. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. Має значний корисний об'єм і стильний корпус прямокутного профілю, який кріпиться на стіну у вертикальній орієнтації. Призначений для широкого кола користувачів, які вибирають надійну та економічну побутову техніку.
Водонагрівач VENTOLUX EWH 80 DBS здатний повноцінно обслуговувати побутові потреби сім'ї, що складається з 2-3 осіб. Зручні додаткові функції роблять процес використання бойлера зрозумілим та комфортним. За допомогою режиму підвищеної потужності BOOST водонагрівач за короткий час нагріє всю воду в баку, а функція SUPER ECO забезпечить економне використання енергоресурсів. Функція очищення SCS позбавить переживань з приводу того, що апарат може забитися накипом. Довговічний внутрішній зварний бак виготовлений із товстої маловуглецевої листової сталі, поверхня якої захищена від корозії за допомогою термостійкої емалі та магнієвим анодом. Є захист від замерзання, перегріву, перепаду напруги, сухого включення та надлишкового тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX EWH 80 DBS
Усі ціни 6 →Бойлер ventolux wh 80 dbs | 6 999 грн. |
Бойлер Ventolux EWH 80 DBS | 6 999 грн. |
Водонагрівач Ventolux EWH 80 DBS | 6 999 грн. |
Бойлер Ventolux EWH 80 DBS | 6 999 грн. |
Бойлер ventolux wh 80 dbs | 7 812 грн. |
Водонагрівач EWH 80 DBS | 6 199 грн. |
Модификації VENTOLUX EWH 80 DBS
Ціни на VENTOLUX EWH 80 DBS |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX EWH 50 DBS | від 5 399 грн. | 7 пропозицій | ||
VENTOLUX EWH 80 DBS | від 6 199 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX EWH 100 DBS | від 7 499 грн. | 5 пропозицій |