Бойлер ARTI WHV Dry 80L/2
Відео 17Фото 3 |
ARTI WHV Dry 80L/2 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARTI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARTI WHV Dry 80L/2
Усі ціни 13 →Arti Arti WHV Dry 80L/2 New | 7 357 грн. |
Водонагрівач Arti WHV DRY 80L/2 New | 5 815 грн. |
Бойлер електричний Arti WHV Dry 80L/2 New 332227 | 7 357 грн. |
ARTI WHV DRY 80L/2 NEW | 6 346 грн. |
Бойлер Arti Whv Dry 80L/2 | 7 358 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARTI WHV Dry 80L/2
Ціни на ARTI WHV Dry 80L/2 |
---|---|---|---|---|
ARTI WHV Dry 50L/2 | від 5 690 грн. | 13 пропозицій | ||
ARTI WHV Dry 80L/2 | від 5 815 грн. | 13 пропозицій | ||
ARTI WHV Dry 100L/2 | від 7 090 грн. | 13 пропозицій | ||
ARTI WHV Dry 120L/2 | від 10 385 грн. | 17 пропозицій | ||
ARTI WHV Dry 150L/2 | від 11 970 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →