Витяжний вентилятор VENTS Kvajt-Majld 125
Відео 1Фото 6 | від 2 766 до 2 912 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:125 мм Продуктивність:185 м³/год Шум:32 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації VENTS Kvajt-Majld 9
Характеристики
VENTS 125 Kvajt-Majld |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити VENTS Kvajt-Majld 125
Колір:
Вентс Вентс 125 Квайт-Майлд | 2 912 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 Квайт-Майлд | 2 766 грн. |
Вентилятор побутовий витяжний Vents 125 Квайт-Майлд Білий | 2 912 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо