Витяжний вентилятор VENTS Kvajtline K Duo
від 1 942 до 4 176 грн. Розмір:100 - 150 мм Продуктивність:100 - 335 м³/год Шум:25 - 39 дБ |
Модифікації VENTS Kvajtline K Duo 4
Kvajtline K 100 Duo | 100 мм | 100 м³/год | 25 дБ | 1 942 грн. | Порівняти ціни 3 |
Kvajtline K 125 Duo | 125 мм | 197 м³/год | 32 дБ | 3 086 грн. | Порівняти ціни 2 |
Kvajtline K 125 T Duo | 125 мм | 197 м³/год | таймер | 32 дБ | 3 420 грн. | Teploradost.com.ua |
Kvajtline K 150 Duo | 150 мм | 335 м³/год | 39 дБ | 4 127 .. 4 176 грн. | Порівняти ціни 4 |
Рекомендуємо