Витяжний вентилятор VENTS TT Pro EC
Модифікації VENTS TT Pro EC 4
TT Pro 100 EC | 100 мм | 300 м³/год | 47 дБ | 5 506 грн. | Порівняти ціни 2 |
TT Pro 150 EC | 150 мм | 602 м³/год | 47 дБ | 5 893 грн. | Rozetka.ua |
TT Pro 160 EC | 160 мм | 602 м³/год | 47 дБ | 5 893 грн. | Rozetka.ua |
TT Pro 200 EC | 200 мм | 1095 м³/год | 49 дБ | 19 520 .. 20 496 грн. | Порівняти ціни 3 |
Рекомендуємо