Витяжний вентилятор VENTS LD 100 LDBT
Відео 4Фото 6 | від 2 575 до 3 110 грн. Порівняти ціни 7 →Розмір:100 мм Продуктивність:88 м³/год Шум:33 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS LD 51
Характеристики
VENTS 100 LDBT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 LDBT:
- Вага — 0.6 кг
- Споживання струму — 0.085 A
- Модель 100 LDBT — двигун без кулькових підшипників
- Модель 100 LDBT L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS LD 100 LDBT
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Вентс 100 ЛДВТ | 2 936 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 100 ЛДВТ До 0687853407 | 2 727 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛДВТ ДО | 3 110 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 100 ЛДВТ До 12 0687853439 | 2 727 грн. |
Декоративний вентилятор VENTS 100 ЛДВТ 100111750000 | 2 575 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛДВТ ДО 12 | 3 110 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 ЛДВТ | 2 936 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо
Смотрится на стене нормально, не бросается в глаза каким то диким дизайном, нравится что не видно лопастей вентилятора, их прикрыли крышкой