Витяжний вентилятор VENTS iFan 100/125 WiFi
Відео 8Фото 4 | від 9 588 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:125 мм Продуктивність:133 м³/год Шум:32 дБ Функції:відстрочка ввімкнення |
Модифікації VENTS iFan 4
Характеристики
VENTS iFan 100/125 WiFi |
|
Управління через інтернет
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS iFan 100 WiFi:
- Змінні патрубки для монтажу вентилятора з повітроводами 100 або 125 мм
- 3 режими роботи
- 10 швидкостей вентилятора (33-106 м3/год і 40-133 м3/год з монтажними розмірами 100 мм і 125 мм відповідно)
- Режим "24 HOURS" для постійної роботи вентилятора
- Автоматичне інтервальне провітрювання (кожні 15 годин вентилятор вмикається на 2 години)
- Модель iFan 100/125 — без датчика руху і датчика температури
- Модель iFan Move 100/125 — має датчик руху (без датчика температури)
- Модель iFan Celsius 100/125 — має датчик руху і датчик температури
Де купити VENTS iFan 100/125 WiFi
Колір:
Вытяжной вентилятор Vents іФан Wi-Fi | 9 588 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс iFan 100 WiFi | 9 588 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс iFan Wi-Fi | 9 588 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо