Рекуператор VENTS MPA 800 E1
VENTS MPA 800 E1 800 м³/год 3.3 кВт нагреватель 1200 м³/год 9.9 кВт нагреватель 2500 м³/год 18 кВт нагреватель 3500 м³/год 25.2 кВт нагреватель |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VENTS MPA 800 E1
Ціни на VENTS MPA 800 E1 |
---|---|---|---|---|
VENTS MPA 800 E1 | від 90 282 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTS MPA 1200 E3 | від 106 846 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTS MPA 2500 E3 | від 135 464 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTS MPA 3500 E3 | від 203 237 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →