Припливне встановлення VENTS VUT 350 EG
68 956 грн. Купити! Приточно-вытяжная установка Вентс ВУТ 350 ЭГVent-market.com.uaЗ нами 7 років (Боярка) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
VENTS VUT 350 EG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VENTS VUT 350 EG
Ціни на VENTS VUT 350 EG |
---|---|---|---|---|
VENTS VUT 350 EG | від 68 956 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTS VUT 500 EG | від 73 693 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTS VUT 530 EG | від 73 990 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTS VUT 600 EG | від 72 731 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTS VUT 800 EG | від 107 707 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTS VUT 1000 EG | від 118 616 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTS VUT 1500 EG | від 150 528 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTS VUT 2000 EG | від 154 481 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →