Візочок VerDi Twin 2 in 1
Відео 1Фото 19 |
Польський бренд VerDi пропонує вдале рішення для батьків двох дітей, чи то близнюки, чи погодки — недорогий універсальний візок, що складається з двох колисок і двох прогулянкових блоків. Модулі регулюються незалежно один від одного, тому якщо малюки різного віку, ви можете одночасно встановити люльку та прогулянковий блок. Крім того, всі вони мають реверсивну установку, тобто кріпляться до шасі в різних напрямках - по ходу чи проти руху.
Для найменших передбачені комфортні люльки з м'якими матрациками, бавовняною оббивкою, високими бортами та утепленими чохлами з відворотом. Ви можете регулювати нахил підголівника для найбільш комфортного становища малюка і опускати чи складати капор залежно від погоди. Люльку також можна використовувати як колиску завдяки твердому дну, що вентилюється, і дугоподібній ручці для перенесення.
Прогулянкові блоки VerDi Twin 2 in 1 розраховані на дітей віком від 6 місяців до 3 років. Вони отримали регульовані спинки та підніжки (по 4 положення), які разом утворюють сидіння або просторе спальне місце, капори з сонцезахисним козирком, 5-точкові ремені для безпеки та знімні бампери. Що стосується прохідності, візок оснащений великими надувними колесами з пружинною амортизацією, які легко долають бездоріжжя та будь-які перешкоди та поглинають нерівності на дорозі. Для кращої маневреності передні колеса повертаються на 360 градусів і блокуються в положенні прямо, а для зручнішого керування – ручка регулюється по висоті, підлаштовуючись під зростання батьків.
Купити VerDi Twin 2 in 1
Усі ціни 13 →Универсальная коляска для двойни 2 в 1 Verdi Twin 01 | 17 350 грн. |
Дитяча коляска для двійні Verdi Twin 13 | 17 350 грн. |
Коляска для двійні Verdi Twin Синій з дощовиком та сумкою для мами + 4 пол | 19 519 грн. |
Универсальная коляска для двойни 2 в 1 Verdi Twin 04 | 17 350 грн. |
Универсальная коляска для двойни 2 в 1 Verdi Twin 14 | 17 350 грн. |