Візочок El Camino Lyra ME1099
Фото 16 |
El Camino Lyra ME1099
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:50 см
Вага в зборі:7.2 кг
Всі характеристики
Купити El Camino Lyra ME1099
Усі ціни 33 →Коляска детская El Camino Me 1099 Lyra Gray Серый черная рама (ME 1099 Gra | 3 844 грн. |
Коляска El Camino Lyra ME 1099 (onyx) | 4 485 грн. |
Коляска прогулянкова El Camino Lyra ME 1099 (gray) | 5 108 грн. |
Коляска El Camino Lyra (ME 1099 onyx) | 5 214 грн. |
Коляска El Camino Lyra (ME 1099 onyx) ME 1099 onyx | 5 271 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →