USB-флешка Verico Flip 32 ГБ
Verico Flip 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verico Flip 32 ГБ
Усі ціни 9 →Verico USB 32Gb Flip (1UDOV-R0BK33-NN) Black | 180 грн. |
Verico 32 GB Flip Red (1UDOV-R0RD33-NN) 1UDOV-R0RD33-NN | 279 грн. |
Verico 1UDOV-R0RD33-NN | 176 грн. |
Флеш пам'ять USB Verico 32Gb Flip Black (1UDOV-R0BK33-NN) | 170 грн. |
Verico 32Gb Flip (1UDOV-R0SR33-NN) Silver | 180 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Verico Flip
Ціни на Verico Flip |
---|---|---|---|---|
Verico Flip 32 ГБ | від 169 грн. | 9 пропозицій | ||
Verico Flip 64 ГБ | від 162 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →