USB-флешка Verico Mini Cube 32 ГБ
Фото 6 |
Verico Mini Cube 32Gb |
|
Надкомпактний USB Flash накопичувач ємністю 32 Гб з інтерфейсом USB 2.0 та широким вибором колірних рішень. Відрізняється малими габаритними розмірами металевого корпусу, що особливо зручно при використанні з ноутбуком/ультрабуком. Таку флешку можна спокійно залишити в роз'ємі мобільного комп'ютера, не побоюючись зламу. Ще однією важливою перевагою є висока механічна міцність накопичувача (у закритому вигляді).
Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для зберігання текстових документів, електронних таблиць, презентацій, фотографій, відеоматеріалів та іншого цифрового контенту. Також накопичувач Verico Mini Cube 32 Гб подолає роль носія цифрового ключа. Якісна пам'ять та надійний контролер забезпечують гідну швидкість послідовного читання (до 20 Мбайт/с) та невелику швидкість запису (до 10 Мбайт/с). Такі характеристики дозволяють оперативно копіювати або переміщати помірні обсяги даних і такої швидкодії цілком достатньо для вирішення типових домашніх та офісних завдань. Наприклад, перенесення файлу розміром 2 Гб з накопичувача на комп'ютер/ноутбук займає трохи більше півтори хвилини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Купити Verico Mini Cube 32 ГБ
Усі ціни 6 →Verico 32 GB MiniCube Gold (1UDOV-M7GD33-NN) 1UDOV-M7GD33-NN | 299 грн. |
Verico MiniCube 32Gb Blue (1UDOV-M7BE33-NN) MiniCube32GbBlue(1UDOV-M7BE33- | 259 грн. |
Verico 1UDOV-M7BE33-NN | 257 грн. |
Verico 32 GB MiniCube Blue (1UDOV-M7BE33-NN) 1UDOV-M7BE33-NN | 299 грн. |
Verico MiniCube 32Gb Gold (1UDOV-M7GD33-NN) MiniCube32GbGold(1UDOV-M7GD33- | 259 грн. |
Verico 1UDOV-M7GD33-NN | 257 грн. |
Модификації Verico Mini Cube
Ціни на Verico Mini Cube |
---|---|---|---|---|
Verico Mini Cube 16 ГБ | від 257 грн. | 6 пропозицій | ||
Verico Mini Cube 32 ГБ | від 257 грн. | 6 пропозицій | ||
Verico Mini Cube 64 ГБ | від 256 грн. | 9 пропозицій | ||
Verico Mini Cube 128 ГБ | від 343 грн. | 2 пропозиції |