Карта пам'яті Verico microSD UHS-I Class 10 16 ГБ
Відео 4 |
Verico microSDHC UHS-I Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verico microSD UHS-I Class 10 16 ГБ
Усі ціни 6 →Verico 16 GB microSDHC UHS-I Class 10 1MCOV-MDH9G3-NN | 209 грн. |
Verico 1MCOV-MAH9G3-NN | 131 грн. |
Verico MicroSDHC 16 GB UHS-I (Class 10) card only (1MCOV-MDH9G3-NN) MicroS | 145 грн. |
Verico 16 GB microSDHC UHS-I Class 10 + SD adapter 1MCOV-MAH9G3-NN | 209 грн. |
Verico 1MCOV-MDH9G3-NN | 127 грн. |
Verico MicroSDHC 16 GB UHS-I (Class 10) + SD adapter (1MCOV-MAH9G3-NN) Mic | 149 грн. |
Відеоогляди
Модификації Verico microSD UHS-I Class 10
Ціни на Verico microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verico microSD UHS-I Class 10 16 ГБ | від 127 грн. | 6 пропозицій | ||
Verico microSD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 135 грн. | 7 пропозицій | ||
Verico microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 169 грн. | 7 пропозицій | ||
Verico microSD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 399 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →