Карта пам'яті Patriot Memory microSDHC Class 10 16 ГБ
Patriot Memory microSDHC Class 10 16Gb 16 ГБ32 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory microSDHC Class 10 16 ГБ
Усі ціни 37 →Patriot microSDHC 16GB LX Series Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (PSF16GMCS | 140 грн. |
Карта памяти Patriot 16GB microSD class10 UHS-I (PSF16GMCSDHC10) PSF16GMCS | 178 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 Patriot LX + SD-adapter (PSF16 | 111 грн. |
Patriot 16 GB microSDHC UHS-I + SD adapter PSF16GMCSDHC10 | 199 грн. |
Карта пам'яті Patriot 16GB microSD class10 UHS-I (PSF16GMCSDHC10) PSF16GMC | 129 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory microSDHC Class 10
Ціни на Patriot Memory microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory microSDHC Class 10 16 ГБ | від 111 грн. | 37 пропозицій | ||
Patriot Memory microSDHC Class 10 32 ГБ | від 127 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →