Карта пам'яті MediaRange microSD Class 10 with Adapter 16 ГБ (MR958)
MediaRange microSDHC Class 10 with Adapter 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MediaRange 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MediaRange.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MediaRange microSD Class 10 with Adapter 16 ГБ
Усі ціни 21 →MediaRange 16 GB microSDHC class 10 + SD adapter (MR958) | 149 грн. |
Карта памяти MicroSDHC 16GB Class 10 MediaRange R45/W12MB/s + SD-adapter ( | 212 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 16GB Class 10 MediaRange R45/W12MB/s + SD-adapter | 151 грн. |
MediaRange MicroSDHC 16GB Class 10 R45/W12MB/s + SD-adapter (MR958) mr958 | 149 грн. |
MediaRange microSDHC 16GB Class 10 MR958 | 239 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації MediaRange microSD Class 10 with Adapter
Ціни на MediaRange microSD Class 10 with Adapter |
---|---|---|---|---|
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 16 ГБ | від 149 грн. | 21 пропозиція | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 32 ГБ | від 166 грн. | 21 пропозиція | ||
MediaRange microSD Class 10 with Adapter 64 ГБ | від 189 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →