Карта пам'яті Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ (PSF16GMDC10)
Фото 5 |
Patriot Memory LX microSDHC Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ
Усі ціни 36 →Patriot LX Series MicroSDXC 16GB UHS-I Class 10 (PSF16GMDC10) | 134 грн. |
Карта памяти microSDHC (UHS-1) Patriot LX Series 16Gb class 10 PSF16GMDC10 | 172 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 Patriot LX (PSF16GMDC10) PSF16 | 112 грн. |
Patriot Карта памяті 16 GB microSDXC UHS-I LX PSF16GMDC10 | 199 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDHC 16GB UHS-I Class 10 Patriot LX (PSF16GMDC10) | 134 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory LX microSD Class 10
Ціни на Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ | від 111 грн. | 36 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ | від 124 грн. | 37 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ | від 126 грн. | 81 пропозиція | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ | від 267 грн. | 84 пропозиції | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 200 ГБ | від 2 402 грн. | 84 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →