Корм для собак Versele-Laga Happy Life Adult Beef 15 кг
Versele-Laga Happy Life Adult Beef 15 kg 3 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Versele-Laga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Versele-Laga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Versele-Laga Happy Life Adult Beef 15 кг
Сухий корм Versele-Laga Happy Life Adult with Beef flavouring яловичина дл | 2 475 грн. | Продавець: Lapika |
Сухий корм Happy Life Adult with Beef flavouring для собак усіх порід 15 к | 2 606 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Сухий корм для собак усіх порід з яловичиною Happy Life Adult with Beef fl | 2 470 грн. | Продавець: ВЕЛЕС |
Серія Versele-Laga Happy LifeПорівняти в таблиці →
від 532 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 633 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 560 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 024 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 648 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 2 961 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 508 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, мясо и субпродукты (курица 12%), рыба (лосось 6%), овощи, клас: суперпреміум
від 2 451 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, мясо и субпродукты (курица 12%), рыба (лосось 6%), овощи, клас: суперпреміум
від 93 грн.
сухий корм, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 87 грн.
сухий корм, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, мясо и субпродукты (курица 12%), рыба (лосось 6%), овощи, клас: суперпреміум
від 573 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: крупы, мясо и мясные продукты (баранина 7%), овощи, фрукты, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: крупы, мясо и мясные продукты (курица 12%), овощи, фрукты, клас: суперпреміум
від 2 948 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, мясо и мясные продукты (курица 10%), овощи, клас: суперпреміум
від 2 470 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: м'ясо яловичини, курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: м'ясо яловичини, курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 476 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Versele-Laga Happy Life Adult Beef
Ціни на Versele-Laga Happy Life Adult Beef |
---|---|---|---|---|
Versele-Laga Happy Life Adult Beef 3 кг | від 532 грн. | 6 пропозицій | ||
Versele-Laga Happy Life Adult Beef 15 кг | від 2 470 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 550 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 2 636 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 539 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, для печінки, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 350 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: борошно птиці, ячмінь, рис, жир, борошно ягняти, рибне борошно, горох, клас: суперпреміум
від 2 216 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, баранина, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 343 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці (15%), злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 175 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 174 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 041 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 728 грн.
сухий корм, 18.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум