Корм для собак Versele-Laga Happy Life Adult Lamb 0.35 кг
Versele-Laga Happy Life Adult Lamb 350 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Versele-Laga Happy Life Adult Lamb 0.35 кг
Сухий корм Happy Life Adult with Lamb 350 г (975012) | 93 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий корм Lara Adult with Lamb 350 г (979010) | 111 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий преміум корм для дорослих собак середніх та великих порід Happy Life | 93 грн. | Продавець: Korman |
Серія Versele-Laga Happy LifeПорівняти в таблиці →
від 573 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: крупы, мясо и мясные продукты (баранина 7%), овощи, фрукты, клас: суперпреміум
від 2 451 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: крупы, мясо и мясные продукты (курица 12%), овощи, фрукты, клас: суперпреміум
від 2 947 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, мясо и мясные продукты (курица 10%), овощи, клас: суперпреміум
від 2 470 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: м'ясо яловичини, курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 532 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: м'ясо яловичини, курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 476 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 633 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 559 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 024 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 648 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 2 961 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 508 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, мясо и субпродукты (курица 12%), рыба (лосось 6%), овощи, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, мясо и субпродукты (курица 12%), рыба (лосось 6%), овощи, клас: суперпреміум
від 93 грн.
сухий корм, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 87 грн.
сухий корм, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, мясо и субпродукты (курица 12%), рыба (лосось 6%), овощи, клас: суперпреміум
Модификації Versele-Laga Happy Life Adult Lamb
Ціни на Versele-Laga Happy Life Adult Lamb |
---|---|---|---|---|
Versele-Laga Happy Life Adult Lamb 0.35 кг | від 93 грн. | 3 пропозиції | ||
Versele-Laga Happy Life Adult Lamb 3 кг | від 559 грн. | 7 пропозицій | ||
Versele-Laga Happy Life Adult Lamb 15 кг | від 2 633 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 200 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 586 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 198 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 699 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, для суглобів, захист серцево-судинної системи, в составе: дегидр. і свіже м'ясо качки та індички, картопля, жир, шпинат, клас: холістик
від 191 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, баранина, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 492 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 059 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 121 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 519 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 242 грн.
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: лосось, м'ясо курки, злаки, овочі, оселедець, фрукти, клас: холістик