Сокира VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг
VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг 445 мм 0.9 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VERTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VERTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг
Усі ціни 20 →Сокира універсальна Verto, 36,5 см (05G100) | 715 грн. |
Сокира Verto 620г (05G100) 05G100 | 715 грн. |
VERTO 620 г (05G100) | 715 грн. |
Топор Verto 620 г 05G100 | 715 грн. |
Verto Verto 05G100 | 715 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації VERTO 05G100
Ціни на VERTO 05G100 |
---|---|---|---|---|
VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг | від 674 грн. | 20 пропозицій | ||
VERTO 05G101 445 мм 0.9 кг | від 899 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →