Тример VGR V-735
VGR V-735 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-735
Усі ціни 6 →Епілятор жіночий для видалення волосся на тілі 3в1 VGR V-735 500 мАг | 560 грн. |
Бритва-епілятор жіночий VGR V-735p для видалення волосся на тілі 3в1 500 м | 600 грн. |
Бритва-епілятор жіночий VGR V-735 для видалення волосся на тілі 3в1 500 мА | 600 грн. |
Епілятор жіночий для видалення волосся на тілі 3в1 VGR V-735 5 Вт Зелений | 548 грн. |
Епілятор жіночий для видалення волосся на тілі 3в1 VGR V-735 500 мАг Зелен | 548 грн. |
Епілятор жіночий для видалення волосся на тілі 3в1 VGR V-735 500 мАг 5 Вт | 548 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →