Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Епілятори   /   VGR

Тример VGR V-720

Фото - Епілятор VGR V-720
Відео 4Фото 7
VGR V-720
Тип
тример (жіноча бритва)
Епіляція
суха
Кількість швидкостей
1
Насадки
епілятор для брів
сіткова бритва
пілінг для обличчя
насадка-масажер
для видалення волосся в носі
Джерело живлення
батарейки
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-720

Усі ціни 12 →

Набір VGR V-720 для догляду багатофункціональний триммер 5 в 1 (42276-V-720410)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
760 грн.

Тример 5 в 1 на батарейках для догляду за обличчям VGR V-720 тример для носа, брів, тіла, пристрій для чищення обличчя, маса

Маркетплейс: Rozetka.ua  Odessium Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Епілятор тример електричний на батарейках жіночий для видалення волосся на обличчі та тілі 5в1 VGR V-720

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
790 грн.

Тример для догляду за обличчям VGR V-720 5в1 триммер для носа, брів, тіла, пристрій для чищення обличчя, масажер

Маркетплейс: Rozetka.ua  ANHELL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
840 грн.

Епілятор-тример пінцетний VGR V-720 5в1 білий з бірюзовим

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChakBanan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
660 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-720

Відеоогляди