Фотоэпилятор VGR V-716
Фото 13 |
VGR V-716 |
|
Площа зони дії: 8 см². В комплекті передбачені окуляри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-716
Усі ціни 13 →Епілятор фото/лазер VGR V-716 | 9 000 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-982 SV-716 LED Display | 451 грн. |
Фотоепілятор лазерний професійний VGR V-716 | 4 162 грн. |
Фотоепілятор VGR V-716 портативний професійний LCD дисплей домашній епілят | 3 959 грн. |
Фотоепілятор лазерний VGR V-716 | 3 959 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →