Електрочайник VICCIO FK-1507-2S нержавіюча сталь
Фото 7 |
VICCIO FK-1507-2S 2022 рікподвійні стінки |
|
Знімний противапняний фільтр
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VICCIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VICCIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VICCIO FK-1507-2S нержавіюча сталь
Электрочайник Viccio STEEL SILVER FK-1507-2S | 1 744 грн. |
Електрочайник Viccio STEEL SILVER FK-1507-2S | 1 748 грн. |
Електрочайник Viccio STEEL SILVER FK-1507-2S | 1 738 грн. |
Модификації VICCIO FK-1507-2S
Ціни на VICCIO FK-1507-2S |
---|---|---|---|---|
VICCIO FK-1507-2W білий | від 1 738 грн. | 3 пропозиції | ||
VICCIO FK-1507-2S нержавіюча сталь | від 1 738 грн. | 3 пропозиції | ||
VICCIO FK-1507-2K чорний | від 1 834 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →