Електрочайник Prime Technics PKP 1765 O зелений
Фото 12 |
Prime Technics PKP 1765 O 2022 рікподвійні стінки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PKP 1765 O зелений
Усі ціни 27 →Електрочайник Prime Technics PKP 1765 O | 1 227 грн. |
Електрочайник Prime Technics Pkp 1765 O | 1 355 грн. |
PRIME TECHNICS PKP 1765 O | 1 132 грн. |
PRIME TECHNICS PKP 1765 O | 1 126 грн. |
PRIME Technics PKP 1765 O | 1 211 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Prime Technics PKP 1765 O
Ціни на Prime Technics PKP 1765 O |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PKP 1765 W білий | від 919 грн. | 29 пропозицій | ||
Prime Technics PKP 1765 O зелений | від 1 000 грн. | 27 пропозицій | ||
Prime Technics PKP 1765 B чорний | від 1 000 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →