Валіза Victorinox Spectra 2.0 Expandable S
Відео 2Фото 8 |
Victorinox Spectra 2.0 Expandable S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Victorinox Spectra 2.0
Ціни на Victorinox Spectra 2.0 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Spectra 2.0 Compact Expandable S | від 21 453 грн. | 9 пропозицій | ||
Victorinox Spectra 2.0 Expandable S | від 22 873 грн. | 2 пропозиції | ||
Victorinox Spectra 2.0 Expandable M | від 27 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Spectra 2.0 Expandable L | від 29 746 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →