Валіза Victorinox Werks Traveler 6.0 HS 103
Фото 17 | 23 245 грн. Купити! Чемодан Victorinox Travel WERKS TRAVELER 6.0 HS Expandable L Blue 103 л VtVictorinox-ua.comЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Victorinox Werks Traveler 6.0 HS 103 |
|
В комплекті інструмент для витягання SIM-карти, картка з даними власника і кулькова ручка. Чохол для костюма.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Victorinox Werks Traveler 6.0 HS
Ціни на Victorinox Werks Traveler 6.0 HS |
---|---|---|---|---|
Victorinox Werks Traveler 6.0 HS 33 | від 18 017 грн. | 1 пропозиція | ||
Victorinox Werks Traveler 6.0 HS 35 | від 18 017 грн. | 1 пропозиція | ||
Victorinox Werks Traveler 6.0 HS 103 | від 23 245 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →