Ліхтарик Videx VLF-H035C
Відео 3Фото 3 |
Videx VLF-H035C |
|
Налобний ліхтарик бренду Videx - це модель на стику початкового та середнього цінового сегмента з великою кількістю робочих режимів. Так, як джерело світла тут використовується набір із 6 світлодіодів, які забезпечують 8 сценаріїв світіння. Крім 4 основних режимів (по два різні рівні яскравості для спрямованого та розсіяного світла) запропоновано 4 допоміжні: стробоскоп, SOS, червоний колір (постійний і миготіння).
Ліхтарик Videx VLF-H035C забезпечує світловий потік від 140 до 410 люменів, а дальність освітлення варіюється в діапазоні від 14 до 86 метрів. Крім традиційного кнопкового керування, передбачений спеціальний сенсор (датчик руху), завдяки якому включати модель і перемикати режими можна за допомогою жестів. Живиться вона від акумулятора, що перезаряджається, ємністю 1800 мАгод. Він має практичну індикацію заряду, подбає про автономну роботу в межах від 2 до 7 годин (залежно від потужності світла), а також передбачає заряджання через USB (відповідний кабель включений у комплект поставки). Корпус приладу зроблений з пластику і має непоганий захист від води (клас IP65), так що ховати під час дощу налобник точно не доведеться.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Купити Videx VLF-H035C
Усі ціни 49 →Фонарь налобный аккумуляторный VIDEX 5,0В (VLF-H035C) | 639 грн. |
Налобний світлодіодний ліхтарик Videx VLF-H035C 410 Lm 5000 K (VLF-H035C) | 577 грн. |
Videx VLF-H035C | 639 грн. |
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H035C 410Lm 5000K (VLF-H035C) | 599 грн. |
Налобный фонарь Videx VLF-H035C (26656) | 639 грн. |
На мій погляд головні недоліки – це холодний світлодіод та microUSB. Якби виробник усунув їх, це був би дуже хороший ліхтар. А так, ліхтар на ті гроші, що Ви готові за нього заплатити. Недорогий (звичайно ж у порівнянні з такими лідерами ринку, як Nitecore і Fenix) Хороша і прогнозована якість виконання (звичайно ж у порівнянні з відвертим г......м типу ultrafire і bailong) Багато режимів роботи і основне світло і розсіяне світло можна включати одночасно. Пам'ять режимів. Стабілізація світла (але це не точно). Ємний акумулятор для такого розміру 1800мАч. Легка заміна акумулятора. .4 червоний діод і cob діод.Хороша тріскачка і кут нахилу порядку 80градусів.Красива подарункова упаковка. Основний діод холодний з фіолетовим ареолом, що погано для зору і впливає в гірший бік на пробивання простору в дощ або туман. Хоч спот розмитий. Про рукавички забудьте, в них цей ліхтар взагалі проблематично включити. Це ганьба! Стробоскоп, на який він там потрібен, незрозуміло. Малий струм зарядки, порядку 0,8 а, ну і відповідно довга зарядка. Слабкий тепловідведення від світлодіода, що негативно позначиться на терміні роботи. баловство.Дуже тонкий і короткий (0,5м) комплектний кабель.Гузинка на мою велику голову)) вузькувата, якби трохи ширше, але це вже причіпка. V1tаl1y Volya: користуюся Videx VLF-H035C кілька місяців |