Ліхтарик Videx VLF-H055D
Відео 1Фото 13 |
Videx VLF-H055D |
|
Легкий, доступний та надійний налобний світлодіодний ліхтар із вбудованим літій-іонним акумулятором, безконтактним керуванням та гарним водо- та пилозахистом. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на побутове та професійне застосування. Є універсальним персональним освітлювальним пристроєм високої яскравості (2 LED-випромінювачі Cree XT-E забезпечують світловий потік до 500 лм, а) і зручним кріпленням на голову, що залишає вільними руки користувача.
Корпус пристрою виготовлений з легкого та міцного полікарбонату, який без наслідків переносить падіння з висоти 1 м. Якісний захист від води та пилу (IP65) дозволяє використовувати ліхтар Videx VLF-H055D у похідних та польових умовах, не побоюючись дощу. Підтримує 3 режими різної яскравості (25-500 лм) та режим стробоскопа. Також є червоні світлодіоди, світло яких слабко впливає на чутливість нічного зору та не приваблює комах. Ця модель буде корисна під час турпоходів, риболовлі, полювання, у походах, при їзді велосипедом/самокатом у темний час доби. Стане в нагоді при виконанні монтажно-демонтажних та ремонтних робіт в умовах недостатнього освітлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Купити Videx VLF-H055D
Усі ціни 10 →Фонарь налобный аккумуляторный VIDEX 3,7В (VLF-H055D) | 867 грн. |
Ліхтар налобний світлодіодний VIDEX VLF-H055D 500Lm 5000K,483100 | 848 грн. |
Налобний ліхтар VIDEX VLF-H055D 500Lm 5000K | 970 грн. |
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H055D 500Lm 5000K | 999 грн. |
Налобний світлодіодний фонарик VIDEX VLF-H055D 500Lm 5000K | 989 грн. |