Ваги ViLgrand VFS-1832
ViLgrand VFS-1832 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Прилад сигналізує про перевантаження і низькому заряді елементів живлення.
Живлення від двох батарей типу ААА (мізинчикові).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand VFS-1832
Усі ціни 9 →Ваги підлогові Vilgrand VFS-1832 Roses | 399 грн. |
Напольные весы ViLgrand VFS-1832 Roses | 445 грн. |
ViLgrand VFS-1832 Roses VFS-1832Roses | 399 грн. |
Vilgrand Ваги підлогові Vilgrand VFS-1832 Roses | 399 грн. |
Ваги підлогові ViLgrand VFS-1832 Roses | 399 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →