Ваги ViLgrand VFS-1828
ViLgrand VFS-1828 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand VFS-1828
Усі ціни 8 →Ваги підлогові ViLgrand VFS-1828TN DarkBlue | 324 грн. |
Ваги підлогові ViLgrand VFS-1828TN Green | 324 грн. |
Ваги підлогові ViLgrand VFS-1828 | 502 грн. |
Ваги підлогові Vilgrand VFS-1828TN Green | 530 грн. |
Ваги для підлоги електронні VFS-1828TNGREEN ViLgrand | 433 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →