Ваги Monte MT-6013-1
Monte MT-6013-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-6013-1
Усі ціни 11 →Monte 6013-1-MT | 426 грн. |
Вага підлогова Monte MT-6013-1 | 376 грн. |
Ваги для підлоги Monte MT-6013-1 180 кг | 541 грн. |
Ваги для підлоги Monte MT-6013-1 180 кг | 550 грн. |
Ваги для підлоги Monte MT-6013-1 (25-3639816) | 771 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Monte MT-6013-1
Ціни на Monte MT-6013-1 |
---|---|---|---|---|
Monte MT-6013-1 | від 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Monte MT-6013-3 | від 413 грн. | 9 пропозицій | ||
Monte MT-6013-4 | від 413 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-6013-2 | від 414 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →