Кухонний ніж Vincent VC-6186
Vincent VC-6186 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-6186
Ніж поварський Vincent 20.5 см (VC-6186) | 135 грн. |
Ніж VINCENT кухарський L = 20,5см VC-6186 | 135 грн. |
Кухарський ніж L=20,5 см Vincent VC-6186 | 188 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →