Кухонний ніж RiNGEL Weizen RG-11005-4 (6656996)
Фото 4 |
RiNGEL Weizen RG-11005-4 |
|
Ручка з органічного пшеничного волокна, приємна на дотик і не затримує сторонні запахи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Weizen RG-11005-4
Усі ціни 13 →Нож RINGEL Weizen поварской 18 см (RG-11005-4) RG-11005-4 | 393 грн. |
RINGEL Ніж кухарський Weizen 180 мм (RG-11005-4) RG-11005-4 | 219 грн. |
Ringel RG-11005-4 | 188 грн. |
Ringel Weizen 18 см (RG-11005-4) Weizen18см(RG-11005-4) | 149 грн. |
Ніж RINGEL Weizen кухарський 18 см (RG-11005-4) | 139 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →