Вентилятор Vinga LED fan-01 white
Vinga LED fan-01 white
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики LED fan-01 white
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga LED fan-01 white
Усі ціни 16 →Vinga LED fan-01 white | 209 грн. |
Кулер для корпуса Vinga LED fan-01 white | 139 грн. |
Vinga LED fan-01 white | 139 грн. |
Кулер Vinga LED fan-01 white 1 120 мм FDB Bearing (гідродинамічний) 1100RP | 243 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Vinga LED fan-01 white
Ціни на Vinga LED fan-01 white |
---|---|---|---|---|
Vinga LED fan-01 white | від 139 грн. | 16 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 yellow | від 139 грн. | 16 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 green | від 139 грн. | 16 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 orange | від 139 грн. | 17 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 blue | від 139 грн. | 17 пропозицій | ||
Vinga LED fan-01 red | від 139 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →