Вентилятор Vinga 12025 3-pin
Фото 6 |
Vinga 12025 3-pin
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики 12025 3-pin
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga 12025 3-pin
Усі ціни 10 →Vinga 12025 3-pin | 139 грн. |
Vinga 12025 3-pin | 79 грн. |
Кулер для корпуса Vinga 12025 3-pin | 179 грн. |
Vinga 12025 3-PIN | 89 грн. |
Кулер до корпусу Vinga 12025 3-pin | 79 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →