Блок живлення Vinga VPS Bronze VPS-600B
Фото 12 |
Vinga VPS Bronze VPS-600B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPS Bronze VPS-600B
Усі ціни 24 →Блок живлення Vinga 600W (VPS-600B) | 1 955 грн. |
Блок питания Vinga 600W (VPS-600B) | 1 955 грн. |
Блок живлення Vinga VPS-600B | 1 959 грн. |
Блок питания Vinga 600w (vps-600b) | 2 080 грн. |
Блок живлення Vinga 600W (VPS-600B) | 2 087 грн. |
ще 19 пропозицій
Поставив та забув. Не чути зовсім Кабелі довгі, у гарній ізоляції, довелося попрацювати, укладаючи зайві. Не знайдено. користуюся Vinga VPS-600B кілька місяців |
Та тихій суперечці немає АЛЕ дивився огляди з розбиранням там все було красиво плата повністю розпаяна а ось насправді поліз продувати пил розкрутив і засмутився плата розпаяна тільки на половину і не про які заявлені 700ста ват не може бути й мови. Висновок не вірте купленим оглядам. Тихий. Своїх грошей не коштує (максимум 800гр.), часто пищить, дубові дроти і липнуть до магніту (перевіряв). |
Додати відгук
Олег Ефимчук
17 квітня 2021, 09:24
Расчет мощности блока питания для комплектующих #
Добрый день!
важно! понимаю что разные модели
Подскажите пожалуйста хватит ли блока питания (при полной нагрузки видеокарты процессора)
Vinga 550W(VPS-55)? потому что по линнии 12V - 35A=430W(видеокарта требует 450W блок питания)
для следующих комплектующих:
материнка: MSI B450M MORTAR MAX
видекарта: RX570
процессор: RYZEN 3 3100
куллер: Vinga CL 3005
важно! понимаю что разные модели
Подскажите пожалуйста хватит ли блока питания (при полной нагрузки видеокарты процессора)
Vinga 550W(VPS-55)? потому что по линнии 12V - 35A=430W(видеокарта требует 450W блок питания)
материнка: MSI B450M MORTAR MAX
видекарта: RX570
процессор: RYZEN 3 3100
куллер: Vinga CL 3005
anonim
8 серпня 2019, 19:26
R5 2600 и rx470 #
купил этот блок питания, пока что всем доволен, но хочу заменить проц на райзен 2600, и немного разогнать проц и карту, которая сейчас стоит с этим блоком, радеон rx470, в стоке все работает хорошо, но хватит ли блоку мощности для разгона?
Модификації Vinga VPS Bronze
Ціни на Vinga VPS Bronze |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Bronze VPS-500B | від 1 879 грн. | 32 пропозиції | ||
Vinga VPS Bronze VPS-600B | від 1 955 грн. | 24 пропозиції | ||
Vinga VPS Bronze VPS-700B | від 2 249 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →