Блок живлення Chieftec Solid GPP-600S
Chieftec Solid GPP-600S |
|
Недорогий і надійний блок живлення, що дозволяє обслуговувати комп'ютерні системи з продуктивністю вище середнього. Модель створена у форм-факторі ATX, номінальна потужність знаходиться на рівні 600 Вт. Одинарна 12-вольтова лінія розрахована на силу струму до 46 А. Даний блок не має сертифікації за стандартом 80 PLUS, але в цілому його експлуатаційні характеристики відповідають «бронзовому» рівнем енергоефективності.
Пристрій гарантує максимальну безпеку електроживлення, адже система захисту володіє усіма необхідними засобами і технологіями: AFC, OPP, OVP, SCP, SIP, UVP. Блок живлення Chieftec Solid GPP-600S отримав малошумную систему охолодження. Контролер вентилятора автоматично регулює обертів крильчатки, залежно від навантаження на комп'ютер. Цього блока під силу живити навіть ігрову систему.
Про це свідчить можливість підключення дискретної графіки PCI-E. У переліку роз'ємів передбачено кілька конекторів 6+2 pin, для живлення процесора використовується одинарний роз'єм 4+4 pin, материнська плата підключається штекером 20+4 pin. Додатково проводка отримала 5 роз'ємів SATA і 3 роз'єми IDE. У даного блока живлення є кілька модифікацій потужностями від 400 до 700 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Solid GPP-600S
Усі ціни 41 →CHIEFTEC Solid 600W (GPP-600S) OEM GPP-600S | 2 180 грн. |
CHIEFTEC Solid 600W (GPP-600S) | 2 048 грн. |
Блок питания Chieftec 600W Solid (GPP-600S) | 2 026 грн. |
Блок живлення Chieftec 600W Solid (GPP-600S) | 2 026 грн. |
CHIEFTEC Solid 600W (GPP-600S) | 2 048 грн. |
Отримав 1070 і привіт комп перезавантажується 4770 тягне на ура 1070 не тягне |
Блок живлення, як блок живлення 500 ват вистачило для гтх1660, 10105ф, 2х8гб оперативної пам'яті, ссд, хдд, мати і тд У простої дуже галасливий, завжди потрібно вимикати з розетки Ваня Маханько: користуюся Chieftec GPP-500S кілька місяців |
Модификації Chieftec Solid
Ціни на Chieftec Solid |
---|---|---|---|---|
Chieftec Solid GPP-400S | від 1 446 грн. | 44 пропозиції | ||
Chieftec Solid GPP-500S | від 1 592 грн. | 42 пропозиції | ||
Chieftec Solid GPP-600S | від 1 884 грн. | 41 пропозиція | ||
Chieftec Solid GPP-700S | від 2 052 грн. | 48 пропозицій |